Nasz Video Blog powstał z fascynacji szerokimi możliwościami Office 365. Chcemy wspierać, tłumaczyć i dzielić się wiedzą, którą mieliśmy przyjemność nabyć. Nasze umiejętności i zainteresowania pozwalają nam wykorzystywać ją w codziennej pracy w firmie Senetic.

Z doświadczenia wiemy, jak wiele pytań pojawia się przed i w trakcie korzystania z Office 365, dlatego jesteśmy tu po to, by usługa była bardziej zrozumiała i intuicyjna.
Szeroką gamę oferowanych przez nas licencji znajdziecie na https://office365.senetic.pl/.

senetic_logo_transparent

Karolina Król, Microsoft Cloud Solutions Specialist

Jako specjalista rozwiązań chmurowych Microsoft zajmuje się zwiększaniem świadomości na temat usługo Office 356 wśród polskich i zagranicznych firm. Regularnie prowadzi szkolenia z zakresu działań usługi, codziennie rozwiewa różne wątpliwości poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez firmę Microsoft. W firmie Senetic SA zajmuje się również sprzedażą innych usług

Konrad Nieboj, Microsoft Cloud Solutions Specialist

W Senetic S.A. zajmuje stanowisko Microsoft Cloud Solutions Specialist. W swojej codziennej pracy pomaga w doborze najlepszych rozwiązań z zakresu Office 365 i Microsoft Azure spełniających potrzeby firm z wielu europejskich rynków. Uczestniczył w wielu szkoleniach firmy Microsoft. Obecnie sam szkoli klientów z zagadnień dotyczących wykorzystania i funkcjonalności Office 365.

_MG_4627